Ciekawa strona/blog

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #3238 przez lee
Ciekawa strona/blog was created by lee
ciekaw jestem Waszych opinii o tych tekstach .... robertbrzoza.pl
Ostatnia6 lata 7 miesiąc temu edycja: yareck od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #3240 przez tomek
Replied by tomek on topic Ciekawa strona/blog
trochę ostrożniej z kryptoreklamą B)

- temat homoseksualizmu, manipulacja wynikająca chyba z niewiedzy, że w państwach islamskich taka orientacja karane jest śmiercią, wówczas przyznawanie azylu nie jest już propagowaniem danej orientacji, a działaniem humanitarnym itd.
- stan wojenny, podkreślam, że pamiętam z autopsji, a nie z opowiadań, bajki pt. że wokół Polski nie było wojsk UW, w 1982 w Bułgarii rozmawiałem z marynarzem o przedłużonej u nich służbie wojskowej i mobilizacji w ich armii bo w Polsce odrodził się "FASZYZM" sic ! A wojska radzieckie to już były i stacjonowały w Polsce, nie musiały wkraczać. Dyrdymałów o 2 Solidarności z agentami rosyjskimi, masońskimi i żydowskimi nie będę komentował - litości.
- podatek dochodowy zgroza, najpierw trzeba wyliczyć jaka jest realna stopa oprocentowania pdof, w związku z tym , że prawie 95% podatników trafiło pod 1 próg w tabeli, to pomijam obliczenia dla tych 5% "bogaczy", w 1 grupie stawka realna podatku to 8% (kwota wolna, odliczenia, ulgi, skł. zdrowotna itp). Zatem jeśli komuś zostawimy 8% to nie zrobi on z tego 25% więcej zakupów. To chyba jasne nawet dla nieksięgowych - sorki za skróty myślowe, w końcu to temat z mojej działki
- reszty już nie czytam, bo się zraziłem i nie chciałbym trafić na wpis o manipulacjach :P

Pozdrawiam i polecam stronę jako trening: czy potrafię trzeźwo i samodzielnie myśleć, czy łatwo mną manipulować ?

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #3241 przez Dominik
Replied by Dominik on topic Ciekawa strona/blog
Teorie spiskowe, podejrzenia i przesądy to podatny grunt.

Czas generowania strony: 0.124 s.