ochraniacze piszczeli - zakupy

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #3213 przez lee
W związku z naszym delikatnym kursem w stronę JKD ;) zainteresowany jestem zakupem ochraniaczy piszczeli (konkretnie hokejowych). Zakładam, że nie bedzie to zły pomysł by takich ochraniaczy było w na treniengach więcej (inaczej trudno będzie wykonbywać niektóre techniki, allbo beda stosunkowo bolesne).
Znalazłem sklep z takimi akcesoriami w Toruniu i ososbiście wybieram się tam by przymierzyć, sprawdzić jakośc wykonania, zapięć etc. Link do sklepu podam w następnym poście, bo można sobnie pooglądac on line - ja jednak jestem tradycjonalistą ... zwłaszcza, ze w podobnym przedziale cenowym występuje kilka modeli....
Czekam na zainteresowane wspólnym wypadem do Torunia osoby. Termin do uzgodnienia :cheer: byle by do koĹ„ca listopada :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #3215 przez lee
LINK do sklepu w Toruniu
dokładny adres:
Kom. 506-196-076
Kom. 517-903-273
Kom. 798-051 920
e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sklep :
Dzięgiel Sport
Szosa ChełmiĹ„ska 53 (na zapleczu Biedronki róg ChełmiĹ„skiej i Bema)
87-100 Toruń
Czynne :
Pon-Pt 10-18
Sob 9-14
Serdecznie Zapraszamy !

Jeśli macie jakieś sugestie ... osobiście celuje w przedział 150-200zł

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #3216 przez MiHau
Trochę lipnie jechać do sklepu, który z interesującego nas sprzętu ma tylko ochraniacze piszczeli - gdyby w swej ofercie mieli także kaski, rękawice, tarcze, łapki i inny sprzęt którego poszukujemy - to mógłbym pojechać z Tobą nawet w pn ;) (bo w nd mają nieczynne :P)

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #3218 przez lee
cóż mam napisać - tarcze, łapki i ew pas trenera zaryzykuje kupując na alledrogo, kask ... już mam ale z racji, że w bydzi pewnie będzie ciężko znaleźć sklep ze sporym wyborem pewnie też bym ryzykował w powyższym portalu aukcyjnym, przyrządówki zaryzykuje via net albo kupie coś w okolicach 60 zl np w decathlonie

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #3230 przez lee
Replied by lee on topic ochraniacze piszczeli - zakupy
Niniejszym chciałem zawiadomić zainteresowanych, że we wtorek 18 listopada w okolicach godziny 9 rano będę jechał do Torunia. Przy okazji chcę zajrzeć do sklepu dziegielsport.pl/pl/i/Kontakt/15 by poprzymierzać różne ochraniacze piszczeli - zdecydować jaki najlepszy rozmiar 14 czy 15 cali oraz jaki model jest najwygodniejszy do naszych celów (ważna tez jest cena). Samego zakupu można dokonać później czy nawet w innym miejscu np net jeśli już będzie wiadomo co komu pasuje i czego ma szukać. Zainteresowanych wyjazdem prosze o kontakt. Przewidywany powrót okolice 11:00-11:30 już na miejscu w Bydgoszczy.

Czas generowania strony: 0.206 s.